Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka obrotowe z gwintem

Szukasz kółek z gwintem? Na tej stronie znajdziesz wszystkie nasze kółka z gwintem. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich kółek? Następnie prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta!

FILTRY

Kółka obrotowe z gwintem

Zestawy kołowe skrętne z gwintem

Kółka obrotowe z gwintem stosowane są np. do mebli takich jak biurka, szafki, stoły czy krzesła. WheelsOutlet oferuje szeroki asortyment dla różnych zastosowań. Ponadto nasz asortyment oferuje wybór różnych rozmiarów gwintów, takich jak M8, M10 i M16. Kółka obrotowe mają nośność od 50 kg do 300 kg. Szukają Państwo zestawów kołowych skrętnych z gwintem o nośności większej niż 300 kg? W takim razie prosimy o kontakt.

Wybierz zestawy kołowe skrętne z gwintem

Szukacie Państwo zestawów kołowych skrętnych z gwintem? W Wielkim Magazynie trafiłeś na właściwą stronę. Oferujemy szeroką gamę kółek obrotowych z gwintem. Na przykład sprzedajemy kółka do krzeseł z gwintem M8. Użyj linków w tym tekście, aby przejść bezpośrednio do tych stron. Oczywiście możesz również skorzystać z funkcji wyszukiwania lub naszej rozbudowanej struktury menu. W ten sposób szybko znajdziesz odpowiedni produkt, a także resztę naszego asortymentu.

Zestawy kołowe skrętne z końcówką gwintowaną

Zestawy kołowe skrętne z końcówką gwintowaną, kołki gwintowane lub gwinty śrubowe. Prawdopodobnie natknęli się Państwo na te terminy podczas poszukiwań online odpowiedniego zestawu kołowego. Terminy te oznaczają to samo i są dołączane w ten sam sposób. Musisz tylko upewnić się, że wybierzesz końcówkę gwintowaną o odpowiedniej średnicy (M8, M10 itd.). Oprócz kółek z końcówką gwintowaną, WheelsOutlet oferuje również szeroki wybór kółek, które mogą być wyposażone w płytkę. Krótko mówiąc, WheelsOutlet oferuje rozwiązanie dla każdego zastosowania.

 

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box