Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła do dużych obciążeń

Nylon ciężkie kółka celne są najlepsze dla płaskich podłóg wewnętrznych . PU ciężkie kółka celne są najlepiej stosowane na zewnątrz i dla nierównych podłóg. Przeczytaj więcej informacji poniżej.

FILTRY

Koła do dużych obciążeń

Zestawy kołowe do dużych obciążeń

Łatwo kupić kółka do dużych obciążeń online, możesz to zrobić w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Mamy bardzo szeroki wybór różnych kółek do różnych zastosowań. Dostarczamy nasze koła zarówno do osób prywatnych, jak i firm. W WheelsOutlet jesteś we właściwym miejscu dla wszystkich swoich kół!

Kupić różne rodzaje kół ciężkich

W Zestawy Kołowe Koła Outlet znajdziesz wysokiej jakości kółka do dużych obciążeń o nośności do 3000 kg na koło. Nasze kółka do dużych obciążeń nadają się do takich zastosowań jak stojaki na łodzie i ciężki transport, ale także, na przykład, do robienia psów usuwania. Znajdziesz różne rodzaje kółek w Zestawy Kołowe Koła Outlet, więc zawsze jest typ odpowiedni dla Twojej aplikacji.

Zestawy kołowe do dużych obciążeń online w wielu typach i rozmiarach

Ważne jest, aby wiedzieć, które kółka ciężkie są najlepsze dla Twojej aplikacji. Podłoże odgrywa tutaj główną rolę. Jeśli zamierzasz używać go głównie na płaskich podłogach i w pomieszczeniach, wybierz nylonowe koło. Nylonowe kółka do dużych obciążeń mają niski opór toczenia i są bardzo odporne na zużycie. Oferujemy koła nylonowe o nośności do 3000 kilogramów! Jeśli będziesz ich używać głównie na zewnątrz lub na podłogach niepoziomych, lepiej wybrać koła poliuretanowe. Kółka te oferują pewną amortyzację i nie spłaszczają się pod długotrwałym obciążeniem. Oczywiście, te koła mają nieco wyższy opór toczenia niż koła nylonowe.

Potrzebujesz pomocy w wyborze ciężkich kółek celnych?

Tak wielu ludzi, tak wiele potrzeb i tak wiele zastosowań, tak wiele różnych typów ciężkich kółek celnych! Rozumiemy, że trudno jest wybrać odpowiednie koła online z naszej dużej oferty. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc. Na przykład, nie wiem, które koła są najlepsze dla aplikacji masz na myśli? Następnie unikaj zakupu po prostu każdy koła online i poprosić o poradę pierwszy! Zawsze możesz się z nami skontaktować, jeśli masz jakieś pytania. Można to zrobić za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Pomocny może być również nasz asystent decyzyjny. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o pomoc w złożeniu zamówienia. W ten sposób można zawsze łatwo kupić odpowiednie koła do wszystkich zastosowań!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box