Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła mini

Mini kółka do zastosowania pod meblami, krzesłami, skrzyniami magazynowymi i innymi aplikacjami. Kółka te mają małą średnicę i są łatwe do zamocowania. Oferujemy również małe kółka o dużej nośności.

FILTRY

Koła mini

Mini kółka

Mini kółka są małe kółka odpowiednie dla krzeseł biurowych, stołów bocznych, wieszaki na ubrania, donice i wiele innych. Zaletą małych kółek jest to, że są lekkie i łatwe do mocowania. I nie bez znaczenia; zawsze bardzo konkurencyjne ceny w WielenOutlet! Nasze mini kółka są dobrze dostępne w magazynie, a także bardzo interesujące, aby zamówić hurtowo.

Mini kółka do krzeseł

WheelsOutlet oferuje szeroką gamę mini kółek odpowiednich do umieszczenia pod krzesłami, fotelami biurowymi lub innymi meblami. Dzięki dużemu asortymentowi oferujemy kółka, które mogą być mocowane na różne sposoby. Na przykład, nasze kółka mogą być mocowane z:

  • Płyta górna
  • Pojedynczy otwór na śrubę
  • Trzpień gwintowany
  • Kołek

Dzięki temu masz pewność, że zawsze znajdziesz u nas odpowiednie koło. Dodatkowo na wiele naszych mini kółek udzielamy 5-letniej gwarancji. Rozpoznawalne po pomarańczowym logo na zdjęciu produktu. Kółka są dostępne od 40 mm i są dostępne z lub bez hamulca. Nasze kółka są bardzo przyjazne dla użytkownika, są mocne, łatwo się toczą i są wygodne w użyciu. Aby szybko i łatwo znaleźć odpowiedni zestaw kołowy, proszę skorzystać z opcji filtrowania po lewej stronie strony. Na naszej stronie głównej oferujemy funkcję wyszukiwania, gdzie można wybrać wszystkie istotne kryteria w celu znalezienia idealnego kółka.

Mini kółka o dużej nośności

Szukasz mini kółek, które mimo wszystko mają dużą nośność? W takim razie oferujemy idealną serię kółek dla Ciebie. Nasza seria ZNY zaczyna się od średnicy 50mm z nośnością do 300kg na koło. Ten mały mocarz jest w pięknym czarnym kolorze i dlatego pasuje do prawie wszystkich zastosowań. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali galwanizowanej, dzięki czemu jest wytrzymała i ma absolutnie najwyższą jakość.

Pomoc lub doradztwo w sprawie małych kółek?

Szukają Państwo małych kółek obrotowych lub stałych, ale nie wiedzą Państwo dokładnie, jakich kółek potrzebują? Nie martw się, nasz dział obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w wyborze odpowiedniego zestawu kołowego.

Czy koło, którego szukasz nie znajduje się na naszej stronie? Nawet wtedy chętnie przyjrzymy się wspólnie możliwościom. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z wygodnej funkcji czatu.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box