Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Wyłączenie odpowiedzialności

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej zostały dokładnie opracowane przez firmę WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet , ale istnieje możliwość, że nie wszystkie informacje zawarte na tej stronie będą aktualne, prawidłowe i (lub) kompletne w danym momencie. Treść tej strony internetowej służy wyłącznie do celów informacyjnych i żadne prawa nie mogą przysługiwać w związku z tymi informacjami – wliczając w to między innymi informacje o stawkach. Wyjątek od tej reguły stanowią warunki ogólne firmy WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet, na podstawie których można rościć sobie prawa, jeśli zostały one wyraźnie zaakceptowane przez Ciebie przy składaniu jednego lub wielu zamówień. Nasze warunki ogólne znajdują zastosowanie w przypadku wszystkich ofert cenowych, produktów i usług firmy WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet Firma WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet zachowuje prawo do zmiany lub poprawiania w dowolnym czasie wszystkich informacji znajdujących się na stronie internetowej. Zmiany te mogą zostać wprowadzone bez wcześniejszego powiadomienia.

Firma WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet nie ponosi żadnej odpowiedzialności za możliwe nieprawidłowe działanie tej strony internetowej. Firma WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowe lub niekompletne informacje lub stawki podane na stronie internetowej firmy WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet

Mimo że firma WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet robi wszystko, co możliwe, aby unikać nadużyć, nie może być odpowiedzialna za informacje i (lub) wiadomości, które są wysyłane przez użytkowników strony internetowej w Internecie.

Linki do stron, które nie są utrzymywane przez firmę WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet , zostały podane wyłącznie w celu informowania odwiedzającego stronę. Mimo że firma WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet działa bardzo wybiórczo w zakresie udostępniania linków do stron, nie może ręczyć za ich treść i działanie ani za jakość jakichkolwiek produktów i (lub) usług oferowanych na tych stronach. Jakakolwiek odpowiedzialność w odniesieniu do stron, które nie są utrzymywane przez firmę WielenOutlet B.V. / Zestawy-kolowe-kola-outlet, jest odrzucana.

Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box