Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła PU

Kółka PU wyróżniają się tym, że są odporne na zużycie i rozerwanie. Kółka PU mają dużą nośność. Kółka PU w naszym asortymencie są doskonałej jakości. Zobacz poniżej różne typy.

FILTRY

Koła PU

Koła PU

W WheelsOutlet można oczywiście znaleźć również koła PU. PU to skrót od poliuretanu, który jest tworzywem sztucznym. Ponieważ poliuretan łączy w sobie mechaniczne właściwości tworzywa sztucznego z elastycznością gumy, materiał ten nadaje się doskonale na koła. Koła PU są w rzeczywistości bardzo mocne, ale również bardzo elastyczne.

Do jakich zastosowań można kupić koła PU?

Koła PU nadają się do wielu zastosowań. Mają dużą nośność i są odporne na zużycie i rozerwanie, co z pewnością czyni je odpowiednimi jako zestawy kołowe do dużych obciążeń; mogą one przenosić obciążenie do 1000 kilogramów. Kółka z PU nie pozostawiają śladów na podłodze, a ponadto są niezwykle ciche. Ponadto kółka PU są odporne na działanie agresywnych i żrących środków oraz ekstremalnych warunków pogodowych. Rzeczywiście, są odporne na wszystkie temperatury w zakresie od -20 do +80 stopni Celsjusza! Twardość kół PU jest pośrednia między kołami gumowymi a kołami z twardego tworzywa sztucznego.

Kupić koła PU na WielenOutlet

Potrzebujesz nowych kół PU, ale nie jesteś pewien, które? WheelsOutlet chętnie pomoże. Mamy koła PU w różnych typach i rozmiarach, więc zawsze znajdzie się koło odpowiednie do Twojego zastosowania. Mamy koła PU o nośności do 300 kilogramów, od 250 do 400 kilogramów i do 800 kilogramów. Znajdą Państwo również koła PU ze stali nierdzewnej. Proszę skontaktować się z nami, jeśli nie są Państwo do końca pewni lub zamówić swoje koła PU online już teraz!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box