Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła do Grilla

Dzięki kółkom BBQ możesz łatwo przenieść swój grill lub stół do grillowania tam, gdzie chcesz. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości kółka obrotowe, kółka stałe i kółka luźne.

FILTRY

Koła do Grilla

Koła do BBQ

Czy obecne kółka Twojego grilla są zużyte? A może chcesz umieścić swój stół do grillowania na kółkach? W takim razie dobrze trafiłeś w WheelsOutlet. Oferujemy szeroki wybór kółek do BBQ, które pozwalają na dostosowanie grilla lub mebli do Twoich potrzeb. Dzięki temu nie będziesz już musiał kupować nowego grilla ani zmagać się z przemieszczaniem swojego stołu BBQ.

Różne rodzaje kółek do BBQ

Kiedy koła Twojego grilla nie działają już płynnie, dobrze by było je wymienić. W ten sposób będziesz mógł bez wysiłku wtoczyć swój grill z powrotem do szopy lub garażu przy złej pogodzie. Nasz szeroki asortyment oferuje szeroki wybór kół. Którego koła do grilla potrzebujesz, zależy od wielu czynników.

Rodzaj kół

Po pierwsze, ważne jest, aby wiedzieć, jaki rodzaj koła trzeba. Istnieją kółka obrotowe, stałe kółka i luźne kółka. Kółka obrotowe mogą się obracać i toczyć we wszystkich kierunkach. Stałe kółka, z drugiej strony, może tylko poruszać się tam i z powrotem. Luźne koło, jeśli odpowiedni rozmiar, po prostu pasuje do widelca obecnego koła. W zależności od tego, jak bardzo grill lub meble muszą być zwrotne lub obrotowe, możesz wybrać kółka obrotowe lub kombinację kółek stałych i obrotowych. Jeśli chcesz również zabezpieczyć grilla lub meble, wybierz koło z hamulcem.

Nośność kółek

Ważne jest również, aby wybrane przez Ciebie kółka mogły udźwignąć ciężar np. mebli do grillowania. Weź całkowitą wagę przedmiotu i podziel przez 3. Oferujemy koła do grilla o nośności od 50 do 300 kilogramów.

Mocowanie kółek

Kółka mogą być mocowane na różne sposoby, np. z płytą górną lub z otworem centralnym. Kółka z płytą górną mocowane są za pomocą 4 otworów na śruby. Dodatkowo kółka z otworem centralnym mocowane są za pomocą 1 otworu na śrubę.

Koła do grilla z paskiem

Po jakiej powierzchni będzie jeździł grill (stół)? Dobrze jest się nad tym zastanowić. Na przykład czarne, gumowe kółka mogą pozostawiać smugi. Jeśli jest to problem, można zdecydować się na koła szare. Szare koła są w rzeczywistości pozbawione smug.

Kupić koła BBQ online

WheelsOutlet jest właściwym adresem dla wszystkich Twoich potrzeb kółek. Oferujemy wysokiej jakości koła w konkurencyjnych cenach. Ponadto, możemy dostarczyć większość naszych kół bezpośrednio z magazynu. Więc masz swoje koła BBQ szybko w domu!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box