Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

koła plastikowe

Szukasz kółek wykonanych z koła plastikowe? Znajdziesz je w tej kategorii. Koła plastikowe mają wiele zalet; są lekkie, trwałe i odporne na korozję.

FILTRY

koła plastikowe

Kółka plastikowe

Koła plastikowe lub kółka plastikowe to doskonałe opcje do projektowania i budowy wszelkiego rodzaju produktów i maszyn. W przeciwieństwie do kółek metalowych, plastikowe koła i kółka są lżejsze, trwałe i odporne na korozję. To sprawia, że są idealne do stosowania w szerokim zakresie środowisk i zastosowań. Zastosowanie plastikowych kół i zestawów kołowych z tworzyw sztucznych staje się coraz bardziej popularne w różnych gałęziach przemysłu. To dlatego, że plastikowe koła i kółka mają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi metalowymi kołami i kółkami.

Koła plastikowe wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, takich jak polipropylen i nylon, które są mocne i trwałe. Materiały te są również odporne na większość chemikaliów i olejów, dzięki czemu plastikowe koła i kółka są doskonałe do stosowania w wilgotnych i trudnych warunkach przemysłowych.

 

Kółka plastikowe

Kółka plastikowe są lekkie, co oznacza, że są łatwiejsze do poruszania się i mniej obciążające dla sprzętu, na którym są używane. To czyni je idealnymi do użytku w magazynach i fabrykach, na przykład, gdzie są używane do przenoszenia sprzętu i materiałów. Zajmują mniej miejsca, dzięki czemu są bardzo przydatne w pomieszczeniach o niskich sufitach. Ponadto, kółka plastikowe są również znacznie cichsze w użyciu niż kółka metalowe. Dużą zaletą plastikowych kółek jest to, że nie zmieniają one kształtu, gdy są unieruchomione przez dłuższy czas, więc pozostają idealnie okrągłe. Idealne do stosowania pod donice, które są tylko poruszane sporadycznie, na przykład.

 

Kup kółka plastikowe w WielenOutlet

Czy jesteś przekonany o zaletach kółek z tworzywa sztucznego? W takim razie nadszedł czas na dokonanie właściwego wyboru. Do czego będą Państwo używać kółek? Ważne jest, aby rozważyć kilka istotnych rzeczy, takich jak:

 

  • Nośność
  • Średnica plastikowego koła
  • Całkowita wysokość koła
  • Typ koła
  • Typ łożyska
  • Do jakiej powierzchni będziesz używał kółka
  • Sposób mocowania

 

Czy masz odpowiedź na wszystkie te pytania? Następnie możesz użyć naszego filtra po lewej stronie tej strony. Zobaczysz wtedy przegląd wszystkich odpowiednich zestawów kołowych z tworzywa sztucznego. Czy nadal masz pytania? Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box