Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła do wózków ręcznych

Chcesz kupić koła do swojego wózka ręcznego, wagonu lub gokarta? W takim razie trafiłeś na właściwe miejsce w Zestawy Kołowe Koła Outlet! W naszej szerokiej ofercie różnych typów kół znajdziesz oczywiście również ten typ koła.

FILTRY

Koła do wózków ręcznych

Koła do wózków ręcznych

Czy chcieliby Państwo kupić koło do wózka, koło do wozu lub koło do gokarta? W takim razie trafiłeś na właściwe miejsce w Zestawy Kołowe Koła Outlet! W naszej szerokiej ofercie różnych typów kół, znajdziesz oczywiście również koło do wózka i koło do gokarta. Nasze koła są łatwe w montażu, dzięki czemu Ty lub dzieci możecie szybko ruszyć w drogę!

Szczelne koła do wózka, wagonika lub gokarta

To zawsze bardzo denerwujące, gdy chcesz po prostu przenieść towar, a opony Twojego wózka ręcznego są przebite. Dlatego też mamy koła do wózków ręcznych wykonane z materiału PU. Oznacza to, że koło jest stałe i nie ma w nim powietrza, więc koło nie może też przeciekać. Jest to tak zwane koło do wózka z zabezpieczeniem przed przeciekaniem.

Ponieważ rozmiar jest w większości taki sam, koła te pasują również do wózków lub gokartów. Więc nawet wtedy, gdy jesteś z dziećmi lub gdy dzieci się bawią, mogą być wyposażone w koła, które nigdy nie będą przeciekać ponownie.

Kupić koła wózka ręcznego, koła wagonowe i koła gokartów online

Więc jeśli potrzebujesz nowego koła do ciężarówki, koła do wozu lub koła do gokarta, możesz łatwo zamówić je online w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Jeśli zamówisz dzisiaj przed godziną 16, wyślemy Twoje koło do taczki jeszcze dzisiaj. Zawsze utrzymujemy czas dostawy w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dla osób prywatnych również w soboty, abyś mógł jak najszybciej wyruszyć w drogę swoim wózkiem ręcznym, wagonem lub gokartem!

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu koła do wózka ręcznego?

Czy nasz obecny asortyment nie oferuje rozwiązania, którego szukasz? Nie martw się, nasz dział obsługi klienta chętnie pomoże Ci w poszukiwaniu odpowiedniego koła.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box