Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła podporowe

Szukasz koła nosowego do swojej przyczepy, przyczepy kempingowej lub lawety? To nie szukaj dalej. Zestaway Kolowe Kola Outlet szybko znajdziesz odpowiednie koło nosowe. Dostępne w różnych rozmiarach (średnica rury) i z różnymi oponami.

FILTRY

Koła podporowe

Kupić koło nosowe do przyczepy lub przyczepy kempingowej?

Koło nosowe to część przyczepy, przyczepy kempingowej lub lawety, która z reguły zużywa się najbardziej. Może to wynikać z tego, że nie jest ono odpowiednio zakręcone, zapada się lub po prostu jest często używane. Z tego powodu jest to część, którą po zbyt dużym zużyciu należy wymienić, aby zachować jej optymalne funkcjonowanie. Dlatego oferujemy różne koła nosowe w konkurencyjnych cenach. Najczęściej spotykany rozmiar kółka nosowego posiada rurkę o średnicy 48 mm. Ponadto nasze koła do nosa posiadają kółka z oponką odporną na przebicie.

 

Nośność koła przedniego

Zazwyczaj na kole przednim nie spoczywa duży ciężar. Jednak w razie wątpliwości dobrze jest przyjąć nośność w sposób liberalny. W ten sposób uniknie się zbyt dużego nacisku na koło przednie. Nie chcesz, aby koło nosowe zepsuło się podczas użytkowania. Może to mieć nieprzyjemne konsekwencje dla Twojej przyczepy kempingowej, przyczepy lub innego ładunku.

Co to jest koło nosowe i dlaczego powinieneś je kupić?

Koło nosowe jest ważną częścią przyczepy, lawety, przyczepy kempingowej lub przyczepy składanej. Koło nosowe nie jest obowiązkowe i dlatego nie jest konieczne, ale jest niesamowicie poręczne! Przemieszczanie przyczepy kempingowej lub przyczepy staje się o wiele łatwiejsze, lżejsze i przebiega o wiele szybciej. Jest to również bezpieczniejsze.

Chcę kupić koło nosowe, na co powinienem zwrócić uwagę?

Gdy chcesz wymienić koło nosowe, zwróć uwagę na następujące kwestie:

  • Jaki rozmiar koła (średnicę) ma koło nosowe?
  • Czy koło nosowe ma stalową czy plastikową obręcz?
  • Jakiej wielkości rurkę ma koło nosowe?
  • Czy koło nosowe jest automatycznie składane?
  • Jaka jest wysokość koła nosowego?
  • Jaką wagę powinno wytrzymać koło nosowe?

Odpowiedz na te pytania, aby dokonać właściwego wyboru. Zestawy Kolowe Kola Outlet oferuje obecnie kilka ciekawych opcji. W najbliższej przyszłości asortyment ten zostanie poszerzony o kilka rozmiarów, marek i akcesoriów. Dlatego śledź stronę internetową, aby zapoznać się z ofertą. Oprócz kółek do nosa, Zestawy Kolowe Kola Outlet oferuje szeroką gamę innych kółek. Na przykład, spójrz na naszą ofertę kółek obrotowych lub żeliwnych kółek vintage, dla wyglądu retro!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box