Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła gumowe

Koła gumowe są jednymi z najbardziej ekonomicznych kół. Koła gumowe są odpowiednie dla wielu zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych i są doskonałej jakości. Nasz asortyment ma różne typy.

FILTRY

Koła gumowe

Koła gumowe

Łatwo kupić koła gumowe online, możesz to zrobić w Zestawy Kolowe Kola Outlet. Posiadamy bardzo szeroki wybór różnych kół do różnych zastosowań. Dostarczamy nasze koła zarówno do osób prywatnych, jak i firm. W Zestawy Kolowe Kola Outlet jesteś we właściwym miejscu dla wszystkich swoich kół!

Różne rodzaje kół gumowych

W Zestawy Kolowe Kola Outlet znajdziesz wiele różnych typów kół gumowych. Od kółek stałych do kółek skrętnych i od kółek skrętnych z hamulcem do kółek luźnych. Zestawy kołowe są zazwyczaj miękkie do średnio twardych. Dlatego idealne do jazdy na mniej płaskich powierzchniach, progi też nie są problemem.

Koła gumowe online w wielu typach i rozmiarach

W naszym asortymencie znajdziesz różne rodzaje kółek gumowych. Oferujemy koła gumowe z plastikowym korpusem koła. Koła te są wyposażone w standardową gumę (85° Shore A) i mają dobre właściwości toczenia na mniej płaskich powierzchniach z progami. Koła te są odporne na zużycie i nadają się do pracy w temperaturach od -20 do +80°C. Koła te są zdecydowanie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Można również przyjść do nas po kółka gumowe z korpusem stalowym. Te gumowe kółka mają większą nośność niż gumowe kółka z plastikowym korpusem. Są one wykonane z tej samej gumy i również mają dobre właściwości toczenia. Wadą gumowych kółek jest to, że mogą one generalnie powodować smugi na delikatnych lub jasnych podłogach i mogą wydzielać zapach gumy w małych pomieszczeniach. Jeśli chcesz tego uniknąć, możesz wybrać nasze elastyczne kółka gumowe, kółka meblowe lub kółka do urządzeń, na przykład. Jeśli chcesz używać kółek w pomieszczeniach, wybierz nasze bezwonne kółka gumowe!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze gumowych kółek?

Tak wielu ludzi, tak wiele potrzeb i tak wiele zastosowań, tak wiele różnych rodzajów kółek gumowych! Rozumiemy, że trudno jest wybrać odpowiednie koła online z naszej dużej oferty. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc. Na przykład, nie jest pewien, które koła są najlepsze dla aplikacji masz na myśli? Następnie unikać zakupu tylko dowolne koła online i poprosić o poradę pierwszy! Zawsze możesz się z nami skontaktować, jeśli masz jakieś pytania. Można to zrobić za pośrednictwem czatu, telefonu lub poczty elektronicznej. Pomocny może być również nasz asystent decyzyjny. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o pomoc w złożeniu zamówienia. W ten sposób można zawsze łatwo kupić odpowiednie koła do wszystkich zastosowań!

 

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box