Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła walizek lotniczych

Kółka do walizek ułatwiają przemieszczanie walizki. Nasze koła do walizek są bardzo odporne, mają dużą nośność i są niebrudzące.

FILTRY

Koła walizek lotniczych

Kółka do walizek

Kółka do flightcase'u sprawiają, że Twój flightcase jest mobilny i łatwy do przemieszczania. Świetne przy przenoszeniu ciężkiego sprzętu dźwiękowego i oświetleniowego. Czy obecne koła pod flightcase są zużyte? Lub chcesz zrobić koła pod flightcase? Wtedy trafiłeś we właściwe miejsce w Zestawy Kolowe Kola Outlet. Oferujemy szeroką gamę kół pod flightcase. Dzięki temu zawsze oferujemy odpowiednie koło do flight case'a dla Twojej sytuacji.

Rodzaje kół do walizek

Koło do walizek można rozpoznać po uderzającym niebieskim kolorze. Co sprawia, że koła flight case nadają się do ich zadania jest to, że są one odporne, mają wysoką nośność i nie są smugowe. Koła do walizek są w rzeczywistości wykonane z elastycznego kauczuku naturalnego. Dzięki temu koła są sprężyste i nie spłaszczają się podczas postoju. Walizkę na kółkach można więc toczyć płynnie i bezproblemowo, nawet jeśli przez dłuższy czas stała w miejscu. Ponadto kółka do walizek lotniczych mogą być używane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W ten sposób można bez problemu przetoczyć walizkę z samochodu do środka. Oprócz standardowego niebieskiego koła do walizek istnieją również szare koła do walizek.

Właściwe koło do walizki

Jak wybrać odpowiednie koło do walizki? To zależy od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest nośność, jaką powinny mieć koła do walizek. Aby wiedzieć, jaka nośność kółek jest potrzebna, należy wziąć wagę flight case z najcięższą zawartością (np. ciężkie wzmacniacze i ciężkie efekty świetlne) i podzielić tę wagę przez 3. Podczas przemieszczania flight case'a nie zawsze bowiem wszystkie 4 koła stoją na ziemi. Ponadto dobrze jest wiedzieć, że im większe jest koło, tym łatwiej się toczy. Ważny jest również rodzaj koła. Dzieje się tak dlatego, że do wyboru są kółka obrotowe, kółka stałe i kółka luźne. Jak sama nazwa wskazuje, kółka obrotowe mogą się obracać. Stałe kółka tylko toczyć tam i z powrotem. W zależności od tego, jak mobilny musi być twój flight case, możesz wybrać kombinację 2 kółek obrotowych i 2 stałych lub 4 kółek obrotowych. Dobrze jest wziąć przynajmniej 1 lub 2 kółka obrotowe z hamulcami. Wtedy można postawić walizkę z cennym sprzętem na hamulcu i nie będzie się ona staczać.

Zestawy Kolowe Kola Outlet to zawsze najlepszy wybór

Zamówienie kółek do walizek na Zestawy Kolowe Kola Outlet to zawsze dobry wybór. Dzięki naszym dużym zapasom możemy szybko dostarczyć koła do różnych zastosowań. Ponadto wszystkie nasze koła są konkurencyjne cenowo. W ten sposób można kupić kółka flight case tanio i dostać je do domu szybko.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box