Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Wytrzymałe kółka transportowe

Kółka transportowe o dużej nośności zwane również kółkami ciężkimi. Czy chcesz umieścić kółka pod ciężkim obiektem, który musi przenieść duży ciężar? W takim razie wybierz kółko transportowe heavy duty.

FILTRY

Wytrzymałe kółka transportowe

Zestawy kołowe do dużych obciążeń

Przez ciężkie kółka transportowe nie mamy na myśli ciężkich w wadze, ale wystarczająco silne, aby przenieść duże ciężary. Zestawy Kołowe Koła Outlet ma szeroką gamę kółek, które są idealne do przenoszenia ciężkich maszyn i urządzeń. Na przykład, nasza oferta obejmuje nylonowe kółka do dużych obciążeń o nośności do 3000 kg na koło. To sprawia, że te kółka dobrze nadają się do użytku przemysłowego, między innymi. Za pomocą tych kółek transportowych do dużych obciążeń można przemieszczać nie tylko maszyny, ale także np. stojaki na łodzie lub inne ciężkie konstrukcje.

Małe kółka transportowe o dużej nośności

Kiedy szukasz kółek transportowych, które mogą przenosić duży ciężar, często szybko kończysz z dużym kołem. Nie zawsze jest to wygodne, dlatego oferujemy naszą małą serię ZNY. Seria ta składa się z nylonowych kół do dużych obciążeń o małej średnicy i nośności co najmniej 300 kg na koło. Dzięki czarnemu kolorowi, te małe elektrownie mają schludny wygląd i mogą być mocowane na różne sposoby. W rzeczywistości seria ta występuje w dwóch wariantach. Najczęściej spotykany jest montaż za pomocą płyty górnej. Oferujemy również kilka modeli, które można zamocować za pomocą gwintowanego trzpienia. Te koła są bardzo odpowiednie dla Twoich mebli BBQ lub kuchni na zewnątrz, na przykład.

Ciężkie koła transportowe w różnych rozmiarach i dla każdego zastosowania

Kółka transportowe są dostępne w Zestawy Kołowe Koła Outlet w różnych rozmiarach i dla każdego zastosowania. Oferujemy szeroki asortyment dla każdego zastosowania. Na przykład, oferujemy koła odpowiednie do użytku wewnętrznego, koła do użytku zewnętrznego. Rozważmy, na przykład, koła do kontenerów na odpady, które po napełnieniu muszą być w stanie utrzymać dużą wagę.

Koła do transportu ciężkiego

Nasze ciężkie kółka transportowe są odpowiednie dla różnych powierzchni. Na przykład, nasze kółka transportowe są odpowiednie dla:

  • Dywan / podłoga
  • Płytki
  • Podłoga lana
  • Żwir
  • Beton
  • Kamień naturalny

Korzystając z naszego poręcznego systemu filtrów, dokonaj wyboru podłoża. A my natychmiast wskażemy Państwu odpowiednie koło.

Koła transportowe na zapytanie

Czy Państwa odpowiednie koło transportowe nie jest wymienione na naszej stronie internetowej? W takim razie prosimy o kontakt. Wspólnie chętnie przyjrzymy się możliwościom, aby dostarczyć Państwu odpowiednie koło transportowe. W przypadku innych pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, chętnie pomożemy!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box