Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka do stołów bocznych

Stoliki boczne na kółkach są niesamowicie wygodne! Ułatw to sobie i umieść wszystkie swoje stoliki boczne na kółkach. Wszystkie nasze kółka do stolików bocznych są doskonałej jakości i idealnie nadają się do projektowania mebli.

FILTRY

Kółka do stołów bocznych

Kółka do stołów bocznych

Szukasz kółek pod stolik boczny? W Zestawy Kołowe Koła Outlet oferujemy szeroki wybór kółek, które wyjątkowo dobrze nadają się do tego celu. Kółka zawarte w naszym asortymencie są doskonałej jakości, a zatem doskonale nadają się do projektowania mebli. Te kółka do stolika bocznego są dostępne w bardzo konkurencyjnej cenie.

Zalety stolika bocznego na kółkach

Stolik boczny na kółkach to praktyczny i stylowy dodatek do każdego salonu. Jedną z głównych zalet kółek stolika bocznego jest to, że zapewniają one, że można łatwo przenieść stolik boczny wokół bez konieczności podnoszenia go. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz regularnie zmieniać pozycję stołu. Inną zaletą kółek do stołów bocznych jest to, że unikniesz zarysowania podłogi. Jeśli miałbyś przenieść stół bez kółek, ryzykujesz, że nogi stołu uderzą o podłogę. To może prowadzić do zadrapań i wgnieceń, które są trudne do naprawy. Kółka do stołów bocznych pozwalają na łatwe przenoszenie stołu bez obawy o uszkodzenie podłogi.

Wszystkie rodzaje kółek do stołów bocznych

Istnieje wiele różnych rodzajów kółek do stołów bocznych. Istnieją stałe i obrotowe kółka w różnych średnicach. W ten sposób zawsze są kółka do stołów bocznych, które pasują do wymiarów Twojego stołu bocznego. Stałe kółka mają stałą pozycję koła, więc mogą jeździć tylko do przodu i do tyłu. Kółka obrotowe mogą się obracać, a więc poruszać we wszystkich kierunkach. Niektóre kółka obrotowe stolików bocznych mają hamulec, pozwalający na unieruchomienie stolika w określonym miejscu. Może to być przydatne, jeśli na przykład chcesz zapobiec przypadkowemu stoczeniu się stołu. W zależności od potrzeb, można połączyć kółka stałe i obrotowe. Ponadto kółka do stołów bocznych są wykonane z nylonu, PU, gumy termoplastycznej (TRP), przezroczystego tworzywa sztucznego i stali. Bardziej miękkie kółka z TPR nie rysują i nie smużą podłogi i nadają się nawet do (miękkich) wrażliwych podłóg. Dzięki stalowym kółkom retro możesz w krótkim czasie nadać swojemu stolikowi kawowemu nowy wygląd w stylu vintage.

Kup kółka do stołów bocznych online

Czy potrzebujesz kółek do stołów bocznych lub innych rodzajów kółek? Następnie możesz łatwo zamówić je online w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Zamówiony w dni robocze przed 13:00 jest wysyłany tego samego dnia. Więc zamówić swoje kółka tabeli bocznej bezpośrednio online. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przedmiotu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu. Nasze dane kontaktowe można znaleźć na dole strony.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box