Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka obrotowe 50 mm

Potrzebujesz kółek skrętnych 50 mm? Możesz je znaleźć w Zestawy Kołowe Koła Outlet. Posiadamy zróżnicowany asortyment kółek skrętnych 50 mm, które różnią się między innymi materiałem, kolorem i nośnością.

FILTRY

Kółka obrotowe 50 mm

Jakiej średnicy koła potrzebuję?

Zestawy kołowe skrętne 50 mm mają średnicę koła 50 mm. Jest to średnica samego koła. Przy wyborze kółek skrętnych 50 mm należy zawsze zwrócić uwagę na całkowitą wysokość konstrukcyjną. Może ona być różna dla każdego koła. Ponadto, zestawy kołowe o średnicy 50 mm są dostępne w różnych materiałach, nośnościach i kolorach.

Jaka jest całkowita wysokość kółka?

Całkowita wysokość kółka 50 mm jest podana dla każdego produktu w specyfikacji jako "wysokość konstrukcyjna". Jest to więc wymiar od spodu kółka do góry górnej płyty lub centralnego otworu.

Kiedy należy wybrać kółko obrotowe 50 mm lub stałe 50 mm?

W zależności od zastosowania najlepiej jest użyć 4 kółek obrotowych (z hamulcem lub bez) lub 2 kółek obrotowych i 2 stałych. Jeżeli trzeba manewrować kołami w wielu różnych kierunkach, najlepiej użyć 4 kółek skrętnych. Jeżeli trzeba jeździć w wielu prostych kierunkach, lepiej jest użyć 2 kółek stałych i 2 kółek obrotowych (z hamulcem).

Różnica między kołami stałymi, skrętnymi i hamowanymi

Zestawy kołowe stałe

Zestawy kołowe stałe to koła, które mogą się toczyć tylko do tyłu i do przodu. Z tego typu kółek można łatwo jeździć w jednym kierunku.

Zestawy kołowe skrętne z płytą górną

Zestawy kołowe obrotowe mogą obracać się we wszystkich kierunkach. Płyta górna z 4 otworami na śruby służy do mocowania zestawu kołowego skrętnego.

Zestawy kołowe skrętne z blokadą z płytą górną

Zestawy kołowe skrętne z hamulcem z płytą górną są podobne do zestawów kołowych skrętnych z płytą górną z wyjątkiem jednej cechy. Różnica polega na możliwości hamowania. Zestawy kołowe skrętne z blokadą mogą być hamowane tak, że koło nie może się toczyć i często blokowany jest również kierunek obrotu. Mocowanie odbywa się również za pomocą płyty górnej z 4 otworami na śruby.

Zestawy kołowe skrętne z otworem centralnym

Ten typ zestawu kołowego skrętnego również obraca się we wszystkich kierunkach, co umożliwia jazdę we wszystkich kierunkach. Zestaw kołowy skrętny jest mocowany za pomocą jednego otworu centralnego z 1 otworem na śrubę.

Zestawy kołowe skrętne z hamulcem z otworem centralnym

Zestawy kołowe skrętne z hamulcem z otworem centralnym również mogą obracać się we wszystkich kierunkach. Gdy tylko zostaną zahamowane, koło nie może się już toczyć i kierunek obrotu zostaje zablokowany. Kółka te są więc podwójnie hamowane. Mocowanie odbywa się za pomocą jednego otworu centralnego z 1 otworem na śrubę.

Doradztwo w zakresie doboru właściwego zestawu kołowego

Oczywiście chcemy, abyś kupił właściwe zestawy kołowe! Czy nadal masz pytania lub potrzebujesz porady? Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami pod numerem telefonu +31(0)850765313 lub e-mailem [email protected].

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box