Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Wózki paletowe

FILTRY

Wózki paletowe

Wózki paletowe, znane również jako wózki pompowe lub paletowe, są niezbędne w operacjach logistycznych. Mogą być wykorzystywane do przemieszczania palet z towarami np. w magazynie lub w ciężarówce.

Wózki paletowe charakteryzują się ciasnym promieniem skrętu i udźwigiem. Niektóre wersje mogą przewozić nawet 2500 kilogramów! Za pomocą ruchu pompującego można łatwo podnieść paletę z ziemi, dzięki czemu przemieszczanie jej jest bardzo łatwe i płynne. Opuszczanie palety w miejscu docelowym jest jeszcze łatwiejsze poprzez ściśnięcie prostej dźwigni.

Modele

Wózki paletowe mogą mieć różne konstrukcje. Na przykład, długość wideł lub szerokość wideł może być różna w zależności od wózka paletowego. Różny jest również udźwig. Ponadto, materiał, z którego wykonane są koła, jest różny dla każdego wózka paletowego. Wysokość podnoszenia również może być różna dla każdego wózka paletowego.

Zamów online

Wózki paletowe, wózki pompowe lub wózki paletowe można łatwo zamówić online w WielenOutlet. Jeśli masz pytania dotyczące artykułu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, poczty lub telefonu. Nasze dane kontaktowe można znaleźć na dole strony.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box