Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka obrotowe z gwintem M10

Kółka obrotowe z gwintem M10 są łatwe do zamontowania pod Twoimi meblami i krzesłami. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą kółek z gwintem M10 poniżej.

FILTRY

Kółka obrotowe z gwintem M10

Kółka obrotowe z gwintem M10

W Zestawy Kołowe Koła Outlet znajdziesz największy wybór zestawów kołowych online. Możesz znaleźć każdy rodzaj kółka obrotowego lub stałego. Czy szukasz hamowanych kółek obrotowych do mebli lub kółek do najcięższych zastosowań, mamy dla Ciebie odpowiednie kółko. Kółka obrotowe sprawiają, że Twoje meble, krzesła lub wózki transportowe są łatwe do przenoszenia. Ponieważ obracają się o 360°, można bez wysiłku popchnąć obiekt w odpowiednim kierunku. Kółka te można mocować na różne sposoby, między innymi za pomocą gwintu M10. Na tej stronie znajdziesz poręczny przegląd wszystkich zestawów kołowych skrętnych, które mogą być mocowane za pomocą gwintu M10.

Mocowanie zestawów kołowych skrętnych z gwintem M10

Zestawy kołowe skrętne z mocowaniem gwintowym można rozpoznać po trzpieniu gwintowanym. Trzpień ten jest z jednej strony gładki, który wchodzi w koło. Druga strona jest nagwintowana, za pomocą której zestaw kołowy można zamocować do krzesła lub mebla. W przypadku kółek M10, gwint ma szerokość 10 mm. Kółka z takim rozmiarem gwintu łatwo zamontować za pomocą klucza nasadowego 13. Często stosuje się różne nazwy dla tego typu mocowania:

  • Trzpień gwintowany
  • Trzpień gwintowany
  • Trzpień gwintowany
  • Mocowanie śrubowe

Wszystkie te nazwy odnoszą się do gwintowanych elementów złącznych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz ten typ mocowania jako trzpień gwintowany M10.

Jaki rozmiar gwintu jest mi potrzebny?

Podczas wymiany starych kółek do krzeseł lub mebli, można zmierzyć stary trzpień gwintowany. Nie należy mierzyć rdzenia, ale zewnętrzną część z gwintem. Czy część jest 10mm szerokości? Następnie potrzebujesz kółek z gwintem M10. Czy część ma szerokość 8mm? Wtedy będziesz potrzebował M8. To działa w ten sposób dla wszystkich rozmiarów gwintu. Oprócz kółek z gwintem M10, oczywiście oferujemy również kółka z innymi rozmiarami śrub, takimi jak M8 i M16.

Zamów kółka M10 w Zestawy Kołowe Koła Outlet

Rozumiemy, że wybór odpowiednich kółek z naszego dużego asortymentu może być trudny. Dlatego chętnie służymy pomocą. Na przykład, nie jesteś pewien, jaki rozmiar gwintu potrzebujesz? Unikaj zamawiania niewłaściwych kółek i najpierw zapytaj o radę. Zespół specjalistów jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić Ci osobistej porady. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Pomocny może być również nasz wyszukiwarka produktów. Dzięki niemu można w prosty sposób dokonać zakupów online odpowiednich kół do wszystkich zastosowań.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box