Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła do mebli

Kółka meblowe są w różnych kształtach i rozmiarach. Istnieją miękkie kółka dla delikatnych podłóg lub piękne zabytkowe kółka meblowe. Czy potrzebujesz bardzo silne kółka? Następnie wybierz podwójne kółka.

FILTRY

Koła do mebli

Kółka meblowe

Łatwo kupić kółka meblowe online, możesz to zrobić w WheelsOutlet. Mamy bardzo szeroki zakres różnych kółek do różnych zastosowań. Dostarczamy nasze koła zarówno do osób prywatnych, jak i firm. WheelsOutlet jest właściwym miejscem dla wszystkich swoich kół!

Kupić różne rodzaje kółek meblowych

Czy masz meble, które są często przenoszone i czy to powoduje zarysowanie podłogi lub samych mebli? Następnie można zdecydować się na montaż kółek meblowych pod meblami! Dzięki temu Twoje meble będą mobilne i zapobiegniesz uszkodzeniu podłogi. Na WheelsOutlet, znajdziesz szeroki wybór kółek meblowych i akcesoriów, które można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym. Te kółka meblowe są wykonane z tworzywa sztucznego, które jest idealnym połączeniem miękkich kół gumowych i twardych kół plastikowych. W ten sposób twoje meble będą stać mocno i nie będą się chwiać, ale także nie będą zostawiać śladów na podłodze. W przypadku bardzo wrażliwych podłóg należy jednak wziąć pod uwagę plastyfikatory. Nasze kółka meblowe możesz zastosować również do mebli ogrodowych.

Właściwe kółka meblowe dla właściwego mebla

Jeśli chcesz zamówić kółka meblowe, ważne jest, aby wiedzieć dokładnie, jakie kółka trzeba. Możesz wybrać kółka obrotowe i stałe, ale także kółka meblowe z hamulcem, aby zapobiec staczaniu się mebli. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę ciężar kółek meblowych, które muszą wytrzymać. U nas możesz wybrać kółka pojedyncze, które wytrzymają obciążenie do 40 kg, jak również kółka podwójne do obciążenia 150 kg i wszystko pomiędzy.

Dlaczego warto umieścić kółka pod meblami?

Kółka pod meblami są bardzo wygodne. Ułatwiają przesuwanie mebli, bez konieczności wkładania dużego wysiłku lub uszkadzania podłogi. Możesz łatwo dotrzeć do miejsc, do których normalnie nigdy byś nie dotarł. Za regałem z książkami lub pod sofą jest teraz łatwo sprzątać. Masz urodziny? Z kółkami pod sofą, krzesłami i stołami, będziesz miał pokój ustawiony prawidłowo w krótkim czasie. Kółka pod meblami zapewniają tak wiele dodatkowej wygody, że gdy raz spróbujesz kółek, nigdy nie będziesz chciał wrócić.

Kółka do wszystkich rodzajów mebli

Nasze kółka meblowe pasują do wszystkich rodzajów mebli. Mamy małe kółka pod szafki, kółka pod stoły i kółka pod krzesła. Umieść kółka na przykład pod szafką telewizyjną, abyś mógł ją łatwo przesunąć, gdy będziesz chciał oglądać telewizję gdzie indziej. Mamy również idealne kółka do Twojej sofy. Kółka te posiadają hamulec, dzięki czemu możesz unieruchomić sofę i zapobiec jej przemieszczaniu się, gdy usiądziesz. Nasze kółka są również idealne do zastosowania pod meblami ogrodowymi, takimi jak skrzynki na kwiaty. Miło i łatwo!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze kółek do mebli?

Tak wielu ludzi, tak wiele życzeń i tak wiele zastosowań, tak wiele różnych rodzajów kółek meblowych! Rozumiemy, że trudno jest wybrać odpowiednie kółka online z naszej dużej oferty. Dlatego chętnie Ci pomożemy. Na przykład, nie jest pewien, które kółka są najlepsze dla aplikacji masz na myśli? Następnie unikaj kupowania byle jakich kółek online i najpierw zapytaj o radę! Zawsze możesz się z nami skontaktować, jeśli masz jakieś pytania. Można to zrobić przez czat, telefon lub e-mail. Pomocny może być również nasz pomocnik decyzyjny. Chętnie pomożemy Ci również w złożeniu zamówienia. W ten sposób zawsze łatwo kupisz odpowiednie kółka meblowe do wszystkich swoich zastosowań!

 

 

 

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box