Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Luźne koła

Wystarczy kupić luźne koła online w WheelsOutlet. Mamy bardzo szeroki asortyment odpowiedni dla wielu zastosowań. Dostarczamy nasze luźne koła zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

FILTRY

Luźne koła

Koła indywidualne

Łatwo kupić luźne koła online, możesz to zrobić w WheelsOutlet. Mamy bardzo szeroki wybór różnych kółek zapasowych do różnych zastosowań. Wszystkie nasze kółka dostarczamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. W WheelsOutlet jesteś we właściwym miejscu dla wszystkich swoich potrzeb związanych z kółkami.

Dlaczego warto kupić pojedyncze kółka?

Nasze zestawy kołowe nadają się do samodzielnego montażu lub wymiany. Koło zapasowe jest przydatne, gdy obudowa starego koła jest jeszcze w dobrym stanie, ale łożysko koła, na przykład, jest zużyte. Wystarczy więc wymienić tylko luźne koło zamiast kompletnego koła obrotowego lub stałego. Trwały, ale i ekonomiczny wybór. Oferujemy pełen asortyment z odpowiednim kołem do każdego zastosowania. Czy szukasz pięknych luźnych kółek pod meble i krzesła lub potrzebujesz luźnych kółek do dużych obciążeń, które mogą przenosić najcięższe ładunki, znajdziesz to wszystko tutaj.

Różne rodzaje kółek

Istnieje wiele różnych kółek na sprzedaż. Różnią się one pod względem materiału, nośności, średnicy i koloru, na przykład. Z reguły im większa średnica kółka, tym łatwiej się ono toczy. Oferujemy luźne kółka o średnicy od 50 mm do 400 mm. Często im większa średnica, tym większa nośność. W naszym asortymencie znajdują się kółka meblowe o nośności 40 kg do kółek do dużych obciążeń, które mogą udźwignąć nawet 3000 kg. Bieżnik kółek luzem również może być różny. Na przykład, może to być wykonane z PU, nylonu lub gumy. Koła gumowe nawet pochodzą z różnych rodzajów gumy, takich jak guma elastyczna, guma z recyklingu i guma termoplastyczna. Twój wybór zależy od zastosowania kółka.

Szybko zamówisz swoje luźne koła

Oprócz dużego wyboru kół i zestawów kołowych, z nami masz pewność dobrej jakości w konkurencyjnej cenie. Zdecydowanie jest to dobry powód, aby zamówić swoje luźne koła w WheelsOutlet. A jeśli nie jesteś zadowolony? Otrzymasz swoje pieniądze z powrotem, ponieważ możesz zwrócić produkty w ciągu 90 dni. Ponieważ stoimy za naszymi produktami. Wszystkie luźne koła są przez nas wcześniej testowane, wiemy jak ważne jest, aby koło dobrze się toczyło. Czekamy na otrzymanie zamówienia. A czy powinniśmy być w stanie pomóc w czymś? Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box