Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Miękkie kółka obrotowe

Miękkie kółka bez wysiłku pokonują nierówne powierzchnie i nadają się również do stosowania na twardych podłogach. Dostępne są w najróżniejszych kształtach i rozmiarach.

FILTRY

Miękkie kółka obrotowe

Zestawy kołowe miękkie

Jeśli chodzi o wszystkie kółka, trafiłeś we właściwe miejsce w WheelsOutlet. Mamy ogromny wybór kółek w różnych rozmiarach, materiałach i kolorach. Czy szukasz kółek do rusztowań, czy nowych kółek do krzeseł dla Twojego ulubionego fotela, u nas zawsze znajdziesz odpowiednie kółko. Dostarczamy nasze kółka zarówno do osób prywatnych jak i firm. Czy potrzebujesz miękkich kółek? Wtedy również możesz przyjść do nas. Oferujemy bardzo szeroki zakres różnych miękkich kółek do różnych zastosowań.

Różne rodzaje miękkich kółek

Kółka obrotowe są we wszystkich kształtach i rozmiarach. Ponieważ kółka obrotowe mogą obracać się o 360˚, mogą być dosłownie używane we wszystkich kierunkach. To czyni je bardzo mobilnymi i elastycznymi. Istnieją kółka z hamulcami i kółka bez hamulców. Z kółkiem z hamulcem, można umieścić obiekt na hamulcu, więc pozostaje w miejscu. Idealnie nadają się np. do mebli lub kontenerów rolkowych. Miękkie kółka obrotowe mają często bieżnik z gumy lub miękkiego PU. Istnieją różne rodzaje kółek gumowych. Należą do nich guma recyklingowa, guma elastyczna i guma termoplastyczna. W poszukiwaniu odpowiedniego kółka, rodzaj gumy może odgrywać decydującą rolę w wyborze. Guma recyklingowa jest stosunkowo tania, ale nie spłaszcza się. Do sporadycznego użytkowania (toczenia) polecamy zatem gumę elastyczną. Dzieje się tak dlatego, że zawsze wraca ona do kształtu. Miękki PU jest stosowany głównie do kół wagonów i wózków. Dzięki tym miękkim oponom antyprzebiciowym już nigdy nie będziesz miał przebitej opony. Ponadto nadają się one wyjątkowo dobrze do stosowania na nierównym terenie. Nasze miękkie kółka obrotowe mogą być montowane na różne sposoby, takie jak otwór na śrubę, trzpień gwintowany, kołek i montaż na płycie górnej. Warto również wiedzieć, że im większe jest koło, tym łatwiej się toczy.

Kółka do twardych podłóg

Co do zasady, miękkie kółka nadają się do wszystkich rodzajów podłóg. Tak więc, miękkie kółka są idealne dla twardych podłóg, takich jak płytki, drewno, beton, laminat i parkiet. To dlatego, że nie zarysować, utrzymując swoją podłogę piękne. Miękkie kółka oferują dodatkowy komfort jazdy dzięki dodatkowej amortyzacji. Toczą się również prawie bezgłośnie. Dzięki swojej miękkości bez trudu pokonują nierówności, takie jak kostka brukowa, progi i inne przeszkody. Dzięki temu kółka miękkie mogą być stosowane również na zewnątrz.

Kup miękkie kółka obrotowe

Możesz łatwo kupić miękkie kółka do różnych zastosowań online w Zestawy Kolowe Kola Outlet. Wszystkie koła są wysokiej jakości i oferowane w konkurencyjnych cenach. Ponadto, możemy dostarczyć dużą część naszych kółek bezpośrednio z magazynu. Więc będziesz miał swoje miękkie kółka w domu szybko!

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box