Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Koła do krzeseł biurowych

Potrzebujesz kółek do swojego krzesła biurowego? Oferujemy różne rodzaje kółek premium do krzeseł biurowych, odpowiednie dla różnych typów podłóg.

FILTRY

Koła do krzeseł biurowych

Kółka do krzeseł biurowych

Kółka do krzeseł biurowych zapewniają maksymalną mobilność i elastyczność podczas pracy przy biurku. Dzięki kółka krzesło biurowe, można łatwo toczyć do najdalszego punktu biurka, aby chwycić książkę lub od stacji roboczej do stacji roboczej. Czy kółka w Twoim obecnym krześle biurowym nie toczą się już dobrze? Albo czy nowe krzesło biurowe nie ma odpowiednich kółek do podłogi? Następnie znajdziesz odpowiednie koła dla swojej sytuacji w naszej szerokiej gamie kółek krzesła biurowe. Nasze kółka do krzeseł biurowych są nie tylko odpowiednie dla krzeseł biurowych lub innych rodzajów krzeseł, są one również odpowiednie jako kółka meblowe pod meblami.

Kółka do krzeseł biurowych dla twardych i miękkich podłóg

Koła do krzeseł biurowych mają albo twardy lub miękki bieżnik. W zależności od twardości bieżnika, kółka do krzeseł biurowych są odpowiednie dla twardych podłóg lub miękkich podłóg. Twarde kółka do krzeseł biurowych nadają się do miękkich podłóg, takich jak wykładziny lub dywany. To dlatego, że twarde koła oferują mniej tarcia, a więc ślizgają się gładko po miękkich powierzchniach. W przeciwieństwie do tego, miękkie kółka krzesła biurowe są odpowiednie dla twardych podłóg, takich jak laminat, parkiet, płytki, PVC, drewno lub beton. Miękkie koła zapewniają więcej tarcia, dzięki czemu krzesło biurowe mniej prawdopodobne, aby poślizgnąć lub zsunąć. Miękkie kółka krzesła biurowego również zapobiec uszkodzeniu podłogi z ich miękkiej powłoki.

Które kółka do krzesła biurowego wybrać

Rodzaj podłogi

Najważniejszą rzeczą w poszukiwaniu odpowiednich kółek do krzesła biurowego jest określenie, jaki rodzaj podłogi kółka krzesła biurowego powinny być odpowiednie dla. Zazwyczaj miękkie kółka są odpowiednie dla twardych podłóg i twardych kółek dla miękkich podłóg. Szukasz kółek do krzesła biurowego dla laminatu? Następnie wybierz miękkie kółka.

Mocowanie

Mocowanie koła również odgrywa rolę w wyborze. Rodzaj mocowania nowych kółek krzesła biurowe powinny odpowiadać jak obecne kółka są zamontowane. W naszym asortymencie znajdziesz kółka z mocowaniem typu top plate, pin i threaded pin. Na przykład, istnieją kółka do krzeseł biurowych z 36.5 x 36.5mm górnej płyty i z gwintowanym trzpieniem M8.

Hamowane kółka do krzeseł obrotowych

Zestawy kołowe do krzeseł biurowych występują w różnych wariantach: jako zestawy kołowe obrotowe z hamulcem i zestawy kołowe obrotowe bez hamulca. Wybór zestawu kołowego bez hamulca lub z hamulcem zależy wyłącznie od własnych preferencji. Zestaw kołowy z hamulcem można oczywiście zahamować, aby przestał się toczyć. Zestaw kołowy bez hamulca pozostaje ruchomy.

Nośność

Należy również zwrócić uwagę na nośność kółek do krzeseł biurowych. Czy mają Państwo krzesło biurowe przystosowane do większego ciężaru? W takim razie wybierz kółka o odpowiedniej nośności.

Kółka do krzeseł biurowych w Zestawy Kołowe Koła Outlet

Dostarczamy wysokiej jakości kółka do krzeseł biurowych w konkurencyjnej cenie. Ponieważ mamy duży zapas, możemy dostarczyć prawie wszystkie kółka do krzeseł biurowych bezpośrednio z magazynu. Twoje nowe kółka krzesła biurowe zostaną dostarczone szybko i tanio. Czy uważasz, że trudno jest wybrać? Następnie nasz zespół specjalistów jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box