Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka do zastosowań zewnętrznych

Szukasz stałych kółek odpowiednich do użytku zewnętrznego? Następnie spójrz na poniższy asortyment.

FILTRY

Kółka do zastosowań zewnętrznych

Koła do wiaderek do użytku zewnętrznego

Kółko stałe to kółko stosowane w celu ułatwienia i usprawnienia ruchu "prostego". Koła kubełkowe mają szerokie zastosowanie pod wszelkiego rodzaju maszyny i wózki transportowe, od gablot po bramy, a w mniejszych lżejszych wersjach od szuflad po szafki. Są niezastąpione m.in. do przemieszczania ciężkich ładunków i poprawy mobilności maszyn.

Na tej stronie rozróżniamy dwa rodzaje: kółka stałe do użytku zewnętrznego oraz kółka stałe do użytku wewnętrznego. Asortyment, który tutaj znajdziesz, skupia się na kółkach stałych do użytku zewnętrznego. Nie oznacza to, że te kółka nie są odpowiednie do użytku wewnętrznego. Kółka do użytku zewnętrznego są specjalnie zaprojektowane, aby działać dobrze w trudnych i wytrzymałych środowiskach, takich jak place budowy, porty i warsztaty przemysłowe. Są one wykonane z mocnego i trwałego materiału, takiego jak żeliwo, stal nierdzewna i hartowana stal galwanizowana. Mogą więc wytrzymać duże obciążenia w połączeniu z warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz.

 

Zastosowanie kółek stałych w ogrodzie

Przemieszczanie sprzętu ogrodowego jest bardzo łatwe przy użyciu naszych kółek stałych w połączeniu z naszymi kółkami obrotowymi. Na przykład, nie masz ochoty pakować roślin lub drzew na wypadek mrozu, aby chronić je przed warunkami atmosferycznymi? Ale czy te rośliny i ich donice są bardzo ciężkie i dlatego nie są łatwe do umieszczenia np. w szopie lub garażu? W takim razie dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie donic na kółkach. Umieszczając dwa stałe i dwa obrotowe kółka z hamulcami pod donicami, możesz je łatwo przemieszczać w każdej chwili. Ale połączenie kółek stałych z kółkami obrotowymi z hamulcem zapewnia również, że stoją one stabilnie i nie mogą się przesuwać. Jest to łatwe oczywiście w przypadku mrozów, ale także wtedy, gdy chcesz zmienić aranżację swojego ogrodu. Czy masz nowe rośliny, które potrzebują więcej lub mniej słońca? Nawet wtedy możesz łatwo przenieść swoje donice za pomocą naszych kółek.

 

Kup stałe kółka zewnętrzne w Zestawy Kolowe Kola Outlet

Zestawy Kolowe Kola Outlet oferuje szeroką gamę kółek stałych. Rozróżniamy nośność kółek, materiał, z którego są wykonane oraz sposób mocowania kółek. W ten sposób oferujemy zestaw kołowy stały lub skrętny, który zawsze pasuje do Twojego zastosowania. Zapoznaj się z naszą ofertą zestawów kołowych stałych, które są idealne do zastosowań zewnętrznych i dokonaj właściwego wyboru, korzystając z informacji zawartych na naszej stronie internetowej. Na przykład po lewej stronie ekranu masz możliwość filtrowania. Ale pod nagłówkiem Specyfikacja, znajdziesz wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o kole. Nadal nie jesteś na miejscu i potrzebujesz pomocy? W takim razie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Będą oni szczęśliwi mogąc pomóc. Możesz do nas zadzwonić, wysłać e-mail lub skorzystać z funkcji czatu na stronie internetowej. Nasz zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania w godzinach pracy.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box