Wróć

  • 90-dniowy okres karencji!
  • Bardzo duży asortyment towarów dostępnych natychmiastowo z magazynu
  • 2-letnia Gwarancja!

Kółka do foteli

Szukasz kółek do swojego fotela? Mamy zróżnicowaną ofertę kółek do foteli, odpowiednich do różnych typów podłóg.

FILTRY

Kółka do foteli

Kółka do foteli

Kółka fotela są małe koła, które dołącza się do spodu fotela lub innego krzesła. Te kółka mogą być przydatnym dodatkiem do każdego domu, biura lub przestrzeni komercyjnej. Czynią to o wiele łatwiejsze do przenoszenia ciężkich foteli z miejsca na miejsce lub nawet z jednego pokoju do drugiego. Czynią one również "poruszanie się" stół lub biurko dużo łatwiejsze. Zapobiegają one swoją podłogę przed uszkodzeniem podczas przenoszenia fotela. Czy szukasz kółek do fotela biurowego lub wygodnej leżanki w domu, znajdziesz odpowiednie kółka w WheelsOutlet. Do wyboru są różne warianty.

Odpowiednie kółka do Twojego fotela

Posiadamy zróżnicowany asortyment kółek do foteli. Większość kółek to kółka obrotowe, które mogą obracać się we wszystkich kierunkach. Pozwala to na łatwe manewrowanie fotelem. Możesz wybrać kółka z hamulcem lub bez. Chcesz mieć możliwość zablokowania swojego fotela? Wybierz kółka z hamulcem. Dzięki temu będziesz mógł usiąść w fotelu bez jego staczania się. Ważne w wyborze odpowiedniego fotela kółka jest wybrać kółka, które są odpowiednie dla typu podłogi. Twarde podłogi, takie jak laminat, płytki i parkiet wymagają innych kółek niż miękkie podłogi, takie jak dywan lub dywany. Zazwyczaj twarde kółka są odpowiednie dla twardych podłóg i miękkie kółka dla obu twardych i miękkich podłóg. Nasze Premium PU kółka nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg. To nie pozostawi zarysowania lub smugi na parkietach, a także może być stosowany na dywanach.

Mocowanie kółek do foteli

Kółka mogą być montowane na różne sposoby. Oferujemy kółka do foteli, które mocowane są poprzez otwór centralny, płytkę górną, kołek rozporowy lub trzpień. Rodzaj mocowania zależy od rodzaju nogi krzesła lub płyty bazowej, którą ma twój fotel. Pod szerokimi drewnianymi nogami, na przykład, kółka z górną płytą mogą być dołączone.

Kup kółka do foteli

Oprócz kółek do foteli, część naszej oferty kółek meblowych, oferujemy również kółka do stolików kawowych, kółka do stolików bocznych i kółka do krzeseł biurowych, między innymi. Masz również przyszedł do właściwego miejsca dla kółek do innych zastosowań, takich jak kółka ciężkich lub kółka rusztowania. Zestawy Kolowe Kola Outlet jest całkowitym dostawcą wszystkich rodzajów kółek obrotowych i stałych. Z naszego stałego asortymentu, jesteś zawsze dostarczane z jakości w konkurencyjnych cenach Z Outlet.

Czytaj więcej Blisko
Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box