Wróć

Toggler - Kotwa ścienna drążona - M8 (1 szt.)

  • SKU: TOG-03
  • Na magazynie

zł 9,30 (11,44 Z podatkiem)

Zadaj pytanie za pośrednictwem WhatsApp
  • Przed 16:00 zamów wysłane dzisiaj! Tooltip W dni robocze – aby uzyskać więcej informacji, sprawdź dział Terminy dostaw!
  • Porady osobiste
  • 90 dni na zastanowienie
  • 2 lata gwarancji

Opis produktu

Toggler - Kotwa ścienna drążona - M8 (1 szt.)

Kotwa ścienna Toggler M8 jest idealna do mocowania przedmiotów do pustych ścian, sufitów, gazobetonu (grubość 5 cm) i płyt gipsowo-kartonowych (grubość 12,5 mm). Montaż za pomocą pasków montażowych, bez dodatkowych narzędzi. Zawsze pasuje do przestrzeni z

Przeczytaj pełny opis produktu

Kotwa do pustych ścian Toggler M8 jest przeznaczona do bezpiecznego mocowania przedmiotów do pustych ścian, sufitów, gazobetonu (o grubości 5 cm) i materiałów arkuszowych, takich jak płyty gipsowo-kartonowe o grubości 12,5 mm. Kotwę można łatwo zamontować za pomocą dołączonych pasków montażowych, bez użycia dodatkowych narzędzi. Pasuje zawsze wtedy, gdy za płytą jest więcej niż 52 mm przestrzeni, a dzięki dużej powierzchni podparcia za płytą zapewnia solidny chwyt. Ta kotwa ścienna z otworem od 10 do 64 mm jest odporna na wstrząsy i wibracje i idealnie nadaje się do bezpiecznego mocowania średnich i ciężkich przedmiotów, takich jak telewizory, grzejniki, wentylatory sufitowe, wysokowydajne kotły lub drzwi prysznicowe. Można ją łączyć ze śrubami lub kołkami rozporowymi o grubości 8 mm. Śruby te można wielokrotnie wkręcać i wykręcać bez utraty przyczepności. Średnica wiertła wynosi 20 mm, a kotwa może wytrzymać maksymalne obciążenie 290 kg. Dostępne w opakowaniach po 1, 4 i 25 sztuk, rozpoznawalne dzięki niebieskiemu kolorowi.

Dane techniczne

Specifications for: Toggler - Kotwa ścienna drążona - M8 (1 szt.)

Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Toggler - Kotwa ścienna drążona - M8 (1 szt.)

Toggler - Kotwa ścienna drążona - M8 (1 szt.)

zł 9,30 (11,44 Z podatkiem)