Wróć

Toggler - kołek rozporowy - TA (6 sztuk)

  • SKU: TOG-02
  • Na magazynie

zł 8,65 (10,64 Z podatkiem)

Zadaj pytanie za pośrednictwem WhatsApp
  • Przed 16:00 zamów wysłane dzisiaj! Tooltip W dni robocze – aby uzyskać więcej informacji, sprawdź dział Terminy dostaw!
  • Porady osobiste
  • 90 dni na zastanowienie
  • 2 lata gwarancji

Opis produktu

Toggler - kołek rozporowy - TA (6 sztuk)

Toggler Hollow Wall Plug TA jest idealny do cienkich płyt o grubości od 3 do 6 mm. Łatwy w montażu za pomocą dołączonego czerwonego kołka, kołek ten oferuje mocne mocowanie ze skrzydełkami zapobiegającymi obracaniu się. Minimalna wymagana przestrzeń za śc

Przeczytaj pełny opis produktu

Toggler Hollow Wall Plug TA jest idealny do mocowania w cienkich płytach o grubości 3-6 mm, takich jak płyta pilśniowa, sklejka, drewno lub plastik. Można go szybko zamontować za pomocą czerwonego kołka, a dzięki dużej powierzchni nośnej za płytą zapewnia pewny chwyt. Ten kołek zawsze pasuje, pod warunkiem, że za ścianą jest co najmniej 14 mm miejsca, a skrzydełka zapobiegające obracaniu się zapobiegają obracaniu się kołka podczas wkręcania śruby. 3-6 mm Hollow Wall Plug jest odporny na wstrząsy i idealny do mocowania lekkich i średnio ciężkich przedmiotów, takich jak ramki do zdjęć lub głośniki samochodowe w przyczepach kempingowych, łodziach lub ścianach szafek. Przymocuj przedmiot za pomocą wkrętów z pełnym gwintem o grubości 4,2-6,0 mm i długości co najmniej 15 mm plus grubość materiału. Śruby z pełnym gwintem można wielokrotnie wkręcać i wykręcać bez utraty przyczepności. Należy używać wiertła 8 mm. Kołki rozporowe TA są dostępne w opakowaniach po 6, 20, 40 i 100 sztuk i można je rozpoznać po pomarańczowym kolorze.

Dane techniczne

Specifications for: Toggler - kołek rozporowy - TA (6 sztuk)

Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Toggler - kołek rozporowy - TA (6 sztuk)

Toggler - kołek rozporowy - TA (6 sztuk)

zł 8,65 (10,64 Z podatkiem)

Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies, aby pomóc nam w tej stronie lepiej. Ukryj tę wiadomość Więcej informacji na temat plików cookie »