Wróć

Toggler - kołek rozporowy - TB (20 sztuk)

  • SKU: TOG-01
  • Na magazynie

zł 27,05 (33,27 Z podatkiem)

Zadaj pytanie za pośrednictwem WhatsApp
  • Przed 16:00 zamów wysłane dzisiaj! Tooltip W dni robocze – aby uzyskać więcej informacji, sprawdź dział Terminy dostaw!
  • Porady osobiste
  • 90 dni na zastanowienie
  • 2 lata gwarancji

Opis produktu

Toggler - kołek rozporowy - TB (20 sztuk)

Toggler Hollow Wall Plug TB jest idealny do mocowania w pustych ścianach i płytach o grubości 9,5-12,5 mm. Można go szybko i bezpiecznie zamontować za pomocą dołączonego czerwonego kołka. Duże skrzydełka zapobiegają obracaniu się kołka podczas wkręcania ś

Przeczytaj pełny opis produktu

Toggler Hollow Wall Plug TB jest idealny do bezpiecznego mocowania przedmiotów w pustych ścianach i materiałach arkuszowych, takich jak płyty gipsowo-kartonowe o grubości od 9,5 do 12,5 mm. Kołek można szybko i łatwo zamontować za pomocą dołączonego czerwonego kołka. Dzięki szerokiej powierzchni nośnej za płytą, kołek zapewnia solidne mocowanie. Ta wtyczka zawsze pasuje, pod warunkiem, że za ścianą jest co najmniej 17 mm miejsca, a dzięki dużym skrzydełkom zapobiegającym obracaniu się, wtyczka pozostaje stabilna po wkręceniu śruby. 9 do 13 mm Hollow Wall Plug jest wytrzymały, odporny na wstrząsy i wibracje oraz może wytrzymać do 70 kg. Dzięki temu idealnie nadaje się do mocowania lekkich i średnio ciężkich przedmiotów, takich jak ramy obrazów, lustra, szafki kuchenne i wieszaki na ubrania. Przedmiot można bezpiecznie przymocować za pomocą wkrętów z pełnym gwintem o grubości od 3,5 do 6,0 mm i długości co najmniej 26 mm, plus grubość materiału. Śruby z pełnym gwintem można wielokrotnie wkręcać i wykręcać bez utraty przyczepności. Do wiercenia należy używać wiertła ø 8 mm. Zaślepki TB-Hollewand są dostępne w opakowaniach po 6, 20, 40 i 100 sztuk i można je łatwo rozpoznać po pomarańczowym kolorze.

Dane techniczne

Specifications for: Toggler - kołek rozporowy - TB (20 sztuk)

Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Toggler - kołek rozporowy - TB (20 sztuk)

Toggler - kołek rozporowy - TB (20 sztuk)

zł 27,05 (33,27 Z podatkiem)