Wróć

Toggler - kołek rozporowy - TC (20 sztuk)

  • SKU: TOG-04
  • Na magazynie

zł 24,75 (30,44 Z podatkiem)

Zadaj pytanie za pośrednictwem WhatsApp
  • Przed 16:00 zamów wysłane dzisiaj! Tooltip W dni robocze – aby uzyskać więcej informacji, sprawdź dział Terminy dostaw!
  • Porady osobiste
  • 90 dni na zastanowienie
  • 2 lata gwarancji

Opis produktu

Toggler - kołek rozporowy - TC (20 sztuk)

Kołek rozporowy Toggler TC nadaje się do mocowania przedmiotów w pustych ścianach i materiałach arkuszowych, takich jak płyty gipsowo-kartonowe 15 mm lub 12,5 mm z płytkami. Łatwy montaż za pomocą dołączonego czerwonego kołka dzięki szerokiej powierzchni

Przeczytaj pełny opis produktu

Kołek rozporowy Toggler TC jest idealny do mocowania przedmiotów w pustych ścianach i materiałach arkuszowych, takich jak płyty gipsowo-kartonowe 15 mm lub płytki 12,5 mm. Instalacja jest szybka i łatwa dzięki dołączonemu czerwonemu kołkowi, a duża powierzchnia podparcia zapewnia pewny chwyt. Ten kołek rozporowy zawsze mieści się co najmniej 17 mm za ścianą i zapobiega obracaniu się dzięki dużym skrzydełkom zapobiegającym obracaniu się. Ten kołek rozporowy o średnicy od 15 do 19 mm jest odporny na wstrząsy i wibracje, idealny do montażu lekkich i średnich przedmiotów, takich jak akcesoria łazienkowe i kuchenne, kuchenka mikrofalowa, szafka kuchenna lub wieszak na ubrania. Należy go połączyć ze śrubami z pełnym gwintem o grubości od 3,5 do 6,0 mm i długości co najmniej 30 mm plus grubość materiału. Śruby z pełnym gwintem można wielokrotnie wkręcać i wykręcać bez utraty przyczepności. Wymagane jest wiertło 8 mm. Zaślepki TC-Hollewand są dostępne w opakowaniach po 6, 20, 40 i 100 sztuk i można je rozpoznać po pomarańczowym kolorze.

Dane techniczne

Specifications for: Toggler - kołek rozporowy - TC (20 sztuk)

Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Toggler - kołek rozporowy - TC (20 sztuk)

Toggler - kołek rozporowy - TC (20 sztuk)

zł 24,75 (30,44 Z podatkiem)