Wróć

Zwaluw - High Tack - Biały - 290ml

  • SKU: DENB-04
  • Na magazynie

zł 27,80 (34,19 Z podatkiem)

Zadaj pytanie za pośrednictwem WhatsApp
  • Przed 16:00 zamów wysłane dzisiaj! Tooltip W dni robocze – aby uzyskać więcej informacji, sprawdź dział Terminy dostaw!
  • Porady osobiste
  • 90 dni na zastanowienie
  • 2 lata gwarancji

Opis produktu

Zwaluw - High Tack - Biały - 290ml

Zwaluw High Tack - Wysokiej jakości, profesjonalny klej budowlany i montażowy o bardzo wysokiej przyczepności początkowej.

Przeczytaj pełny opis produktu

Zwaluw High Tack to doskonały klej konstrukcyjny i montażowy o wyjątkowo wysokiej przyczepności początkowej. Klej ten umożliwia bezpośrednie klejenie bez dodatkowego wsparcia. Szybko wysycha, zachowując swoje właściwości elastyczne, dzięki czemu jest trwale elastyczny. Przyczepność Zwaluw High Tack do większości podłoży jest doskonała, nawet bez użycia podkładu.

Zastosowanie: Zwaluw High Tack został specjalnie opracowany jako uniwersalny klej montażowy i nadaje się do klejenia różnych materiałów budowlanych, w tym kamienia, betonu, luster, szkła, gipsu, PU, PVC, twardych tworzyw sztucznych, emalii, ceramiki, miedzi, ołowiu, cynku, cyny, aluminium, metali, stopów, stali nierdzewnej i drewna.

Okres trwałości: W oryginalnym, nieotwartym opakowaniu Zwaluw High Tack zachowuje trwałość przez 18 miesięcy od daty produkcji, jeśli jest przechowywany w suchym miejscu w temperaturze od +5°C do +25°C.


Porównaj produkty Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Zwaluw - High Tack - Biały - 290ml

Zwaluw - High Tack - Biały - 290ml

zł 27,80 (34,19 Z podatkiem)